Kortingsactie: doe mee en profiteer!
De Gothic & Fantasy Beurs in De Broodfabriek in Rijswijk staat erom bekend dat veel bezoekers in kostuum naar de beurs gaan. Zij doen jaarlijks hun best om in de meest opvallende creaties op de beurs te verschijnen. De organisatie wil iedereen op 11 en 12 maart een kans geven om die creaties te tonen aan het publiek.
Op zondag 12 maart vindt tijdens de Gothic & Fantasy Beurs de kostuumwedstrijd plaats. Vanaf 10.00 uur start de jury met het observeren van bezoekers in de beurshal. Om 12.00 uur maken de deelnemers een ronde tijdens een ‘Kostuumparade’ bij het grote podium. Om 15.30 uur worden de winnaars bekend gemaakt. De winnaar met het mooiste kostuum ontvangt 200 euro. Alle foto’s zijn later via Facebook terug te zien.
Artiesten als Rapalje, Seed, Shireen en Sowulo staan eveneens op het programma. Tevens zijn er workshops zwaardvechten en 120 marktkramen met producten voor de gothic & fantasy liefhebber.
Algemene informatie
Gothic & Fantasy Beurs, 11 en 12 maart 2017 in De Broodfabriek, Volmerlaan 12 in Rijswijk. Geopend van 10.00-17.00 uur. Entreeprijs volwassenen € 10,-, kinderen 7 t/m 12 jaar € 3,- en kinderen t/m 6 jaar gratis. Tevens gratis toegang tot de Neuzelbeurs. Kijk op HYPERLINK “http://www.gothicbeurs.nl/”www.gothicbeurs.nl voor meer informatie of bel 070-3075900.
Tegen inlevering van dit artikel ontvangt iedere bezoeker € 2,00 kassakorting bij de Gothic & Fantasy Beurs, dus voor € 8,- i.p.v. € 10,-. De korting is alleen geldig op de entreeprijs van één volwassene en geldt niet i.c.m. andere aanbiedingen. Vul de bon in uit de krant van deze week en lever deze in bij de kassa.