Amateurspalet houdt ledententoonstelling in Museum Rijswijk

Van vrijdag 21 tot en met zondag 30 april wordt de jaarlijkse ledententoonstelling gehouden van de Vereniging van Beeldende Kunst Amateurspalet in Museum Rijswijk.

Op de begane grond en eerste etage van het museum zullen diverse zalen worden ingericht met prachtige werken van de leden van de vereniging. Tijdens de openingsuren van het museum kunnen de bezoekers genieten van schilderijen en keramiek. Diverse werken zijn ook te koop.

Beginners en gevorderden kunnen voor een cursus in tekenen, schilderen of keramiek bij Amateurspalet terecht. De leden bieden in hun atelier in Oud Rijswijk lessen aan met individuele begeleiding door professionele kunstenaars/docenten met veel ervaring. De lessen zijn elke dag van de week: ‘s ochtends, ‘s middags en ‘s avonds. “Ontdek je eigen talent!”

Geïnteresseerden kunnen proeflessen nemen voor 15 euro. Bezoek voor meer informatie de website www.amateurspalet.nl of bel Marianne van Asten op 070-3989381.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.