Nieuw van Ravensburger: 3D Puzzel ‘VW bus T1’

Lezersactie: doe mee en maak kans!


Bij Ravensburger kun je al terecht voor 3D puzzels van bekende bouwwerken, maar vanaf nu kunnen liefhebbers ook aan de slag met een heuse VW bus T1, de eerste bestelwagen van Volkswagen. Met deze vrolijke VW Bulli T1 3D puzzel van Ravensburger haal je een echt icoon in huis. De 162 deels buigzame puzzelstukjes passen perfect in elkaar en vormen met de extra accessoires, een stabiel driedimensionaal voertuig. En dat zonder lijm! Klaar? Geef je 3D puzzel dan een mooi plekje in huis of… je garage.

Voor avonturiers met passie
De T1 Bulli staat voor een stukje echte nostalgie. In Nederland wordt de T1 al snel het vaste transportmiddel van de PTT en doet hij ook zijn intrede als ambulance en politiebusje. Maar het busje staat vooral symbool voor vrijheid en avontuur. De auto was razend populair onder hippies en ook tegenwoordig is het helemaal hip om ermee op vakantie te gaan. Ook de 3D puzzel van Ravensburger maakt indruk. Met z’n opvallende klassieke kleuren, bewegende wielen, glimmende bumpers en de meegeleverde surfplank is deze klassieker een echte eyecatcher!

Aan de slag
De 3D puzzel VW bus bevat een bodemplaat waarop je stap voor stap de puzzelstukjes bouwt. Gewoon recht omhoog! Het dak klik je er later bovenop. Voor de finishing touch zijn er verschillende accessoires bijgeleverd. Denk hierbij aan de bumpers, de surfplank en de draaiende wielen. Zelfs aan de zijspiegels is gedacht. En… dankzij de genummerde stukjes en geïllustreerde instructies is succes gegarandeerd.

Prijs en verkrijgbaarheid
De Ravensburger VW Bulli T1 3D puzzel, voor jong & oud vanaf 10 jaar, heeft een winkelverkoopprijs van € 29,99 en is zowel online als bij speelgoedwinkels verkrijgbaar. De afmetingen van het busje bedragen ongeveer 30x14x15 centimeter. Andere 3D puzzels van Ravensburger variëren in prijs van € 7,99 tot € 54,99. Kijk voor meer informatie op www.ravensburger.nl.

Lezersactie
Voor een lezersactie in deze krant worden 5 3D puzzels verloot. Meedoen en kans maken is eenvoudig. Vul onderstaande in en mail het antwoord op de vraag naar lezersactie@haagmedia.nl. De reacties moeten uiterlijk maandag 5 juni mei binnen zijn.

COUPON
Vraag: Wat is de winkelverkoopprijs van VW Bulli T1 3D puzzel?
Antwoord:
Naam:
Adres:
Woonplaats:
Tel.nummer:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.