Zeer geslaagd Wateringen Presenteert

Afgelopen zaterdag vond voor de eerste keer ‘Wateringen Presenteert’ plaats. Op een zonovergoten Vliethof kon genoten worden van diverse shows en optredens.

Zo was er onder andere de laatste (kinder)mode te zien, werden brillen en sieraden gepresenteerd en werden diverse muzikale optredens verzorgd. Uiteraard kon er ook lekker gegeten en gedronken worden van lokale toppers.
“Er kan terug gekeken worden op een zeer geslaagde ‘Wateringen Presenteert’ en er gaan al geluiden op voor een tweede editie. Hou de site en facebook ikwinkelinwateringen in de gaten voor alle laatste informatie,” aldus de organisatie.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.