Petit Cavalier (voorheen Gaby Bijoux) viert 40-jarig jubileum

Alweer 2 jaar geleden heeft Anouk Ruijter de winkel Gaby Bijoux van haar tante Mirjam Ruijter overgenomen. Niet alleen een nieuwe naam, Petit Cavalier, maar ook het assortiment is aangepast met o.a. de volgende merken: By Lou Lou, Micmacbags, Ixxxi Jewelry en Biba. Voor elke doelgroep is er in de winkel iets te vinden! De hele maand november is het feest, de klanten worden bij Petit Cavalier deze maand extra verwend!

De jonge onderneemster Anouk is na 2 jaar helemaal gewend en voelt zich als een vis in het water in de gezellige, kleurrijke winkel. Anouk verkoopt succesvolle merken zoals bijvoorbeeld Ixxxi ringen, waarmee je zelf je persoonlijke ring kan samenstellen. De collectie bestaat uit sieraden, tassen, (bijpassende) portemonnees, sjaals en handschoenen van klassiek tot modern. Ook komen de klanten van ver voor o.a. de unieke oorclipsen [die bijna nergens meer te krijgen zijn] en broches. Anouk streeft ernaar om voor ieder wel iets wils in de winkel te hebben en bezoekt daarom elke week verschillende beurzen om de nieuwste musthaves in te kopen!

Het etaleren wordt voor een groot gedeelte verzorgd door Linda, de moeder van Anouk, die zelf ook jarenlang op de Frederik Hendriklaan een eigen winkel in dezelfde branche heeft gerund. Het is dus bij Anouk met de paplepel ingegoten. Anouk heeft leuke ideeën, geeft eerlijk en deskundig advies, maakt de leukste combinaties met verschillende sieraden en wat belangrijk is zij luistert aandachtig naar de wensen van de klant.

Gevarieerd team
Anouk heeft een leuk gevarieerd team dat Petit Cavalier tot een groot succes maakt. Haar moeder Linda staat elke woensdag in de winkel. Kitty is al ruim 13 jaar op de vrijdag een bekend gezicht. Voor tante Mirjam was het afgelopen zaterdag echt haar laatste officiële dag. Haar wens was duidelijk; zij wilde heel graag de 40 jaar vol maken. En dat heeft zij met succes afgerond! De toekomstplannen van Anouk zijn duidelijk; ‘Met veel plezier zet ik het succes als 4e in de generatie voort en geef ik hier mijn eigen draai aan.’

Goodiebag
De gehele maand november heeft Petit Cavalier voor de klanten een goodiebag klaarstaan die de klant krijgt bij besteding vanaf €25,= euro. Anouk wil niet alles verklappen maar elke goodiebag heeft van verschillende merken hele leuke wannahaves, met als extra een cadeaubon van Petit Cavalier. Maar wees er op tijd bij, want op = op!

Petit Cavalier Sieraden & Tassen
Herenstraat 9 B te Rijswijk
070-3904809
info@petitcavalier.nl

Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 10.00-18.00 uur – zaterdag van 09.30-17.00 uur

facebook.com/petitcavalier

Foto: Links op de foto staat Mirjam, rechts staat Anouk (eigenaresse)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.