Start uw vakantie gezond en lekker op de Prille Lentemarkt in het Voedselpark! Op zaterdag 24 februari tussen 12.00 en 14.00 uur kan iedereen meedoen aan allerlei leuke en lekkere activiteiten zoals een moestuin maken van een pallet, zelf een pizza bakken of een insectenburger proeven. Tevens kan men een eigen smoothie maken op de smoothiefiets en een duurzaam presentje winnen als alle antwoorden op de duurzame quiz goed zijn.
Nieuwsgierig naar de toekomst van ons eten? Er is een 3D Voedselprinter waar men een eigen pannenkoek kan ‘printen’. De activiteiten zijn geschikt voor alle leeftijden.
Het Voedselpark ligt in het Zuiderpark aan de Anna Polakweg 7 (ingang Vreeswijkstraat) bij de Stadsboerderij Herweijerhoeve.