Komende maand verzorgen de leerlingen van Like2Dance een spetterende dansvoorstelling. ‘Van een onbewoond eiland tot ons eigen kikkerlandje.’ Leerlingen van Like2Dance nemen de bezoekers mee op reis en laten hen al dansend al het moois op onze wereld zien.
“Diverse leeftijden, vanaf drie jaar, dansen mee in deze spetterende show ‘Wereldreis’, waarin tal van dansstijlen aan bod komen. Van ballet tot streetdance, hip hop, modern en tap,” aldus Marjolijn van den Bergh van Dans- en Balletstudio Like2Dance. “Een echte familievoorstelling, waar de passie en toewijding van het team van Like2Dance vanaf spat. Dit mag je niet missen!”
Op zaterdag 14 en zondag 15 april in Theater de Nieuwe Regentes. De aanvangstijden zijn om 11.00 uur, 14.00 uur en 17.00 uur. De duur is 60 minuten. De prijs is 15 euro per kaartje.
Kaartverkoop: www.like2dance.nl
Meer info: info@like2dance.nl