Geslaagde avond Happen en Stappen!

Afgelopen woensdag vond Happen en Stappen plaats in het sfeervolle centrum van Oud-Rijswijk. De restaurants die meededen: Italiaans restaurant MAXIMO, Grieks restaurant Olympia, Spaans restaurant Cariña Tapas en Ton’s Muziek en Eetcafé, zijn lang bezig geweest met het voorbereiden van de heerlijke gerechten voor dit 4-gangen diner.

De deelnemers begonnen de avond met een smaakvolle eerste gang in één van de vier restaurants. ‘’Maximo heeft weer een heerlijk gerecht klaargemaakt,’’ vertelde Jan Verhoek na het eerste gerecht van de avond. Tijdens de tweede gang kwamen we Petra Vergeer tegen en die zei: ‘’Een voortreffelijke watermeloen salade bij de Griek’’. Bij Cariña Tapas was het druk en gezellig en de tapas zagen er verrukkelijk uit. ‘’Vijf bijzondere gerechten, die heerlijk bij elkaar passen. Verrukkelijk!,’’ was de enthousiaste mening van Henk de Jong. Na het hoofdgerecht is het tijd voor een dessert. “Ik heb zoveel lekkers gegeten, maar voor een toetje is er altijd plek!” zegt Berty Brouwer terwijl ze smult van een heerlijk dessert bij Ton’s Eetcafé.

De deelnemers hebben enorm genoten. “Leuk dat je elke keer naast iemand anders kan zitten, tussen de gerechten door en even heerlijk kan uitbuiken. Zelf niet je gerechten kiezen zorgt ervoor dat je geniet van nieuwe gerechten die jezelf misschien nooit zou bestellen,” zegt Esther Winkel tijdens haar hoofdgerecht bij Cariña Tapas.

De sfeer zat er de hele avond goed in en na heerlijk te hebben gegeten wordt de avond afgesloten met een drankje bij Ton’s Muziek en Eetcafé. Het was een geslaagde avond Happen en Stappen!
Zie ook www.Happen-en-Stappen.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.