De Festiviteiten Fabriek organiseert zaterdag 23 juni voor de derde keer op rij De Festiviteiten Rally. De Festiviteiten Rally is een rally voor ongeneeslijk zieke kinderen. Door de kinderen een dag in het zonnetje te zetten, vergeten ze hun ziekte en kunnen ze genieten als ieder ander kind.
In het kader van De Festiviteiten Rally wordt vanaf 09.00 uur een gooi gedaan naar het record ‘langste ontb(ei)t van Westland’. Kinderen, chauffeurs en begeleiding starten de dag met een gratis ontbijt, maar ook de inwoners van Westland worden van harte uitgenodigd om aan te schuiven en dit doel te ondersteunen.
Kaartjes à € 2,50 zijn tot vrijdag 15 juni te koop bij Kaasmeester Richard in de Graaf Willem II straat in ‘s-Gravenzande. De opbrengst van het ontb(ei)t wordt gebruikt om de kosten van deze dag te dekken. Tot 10.00 uur kunnen belangstellenden aanschuiven aan het ontb(ei)t
Het langste ontb(ei)t wordt uitgeserveerd op het Marktplein en in de Graaf Willem II straat (naar gelang de belangstelling). Doe mee, maak een kind blij en geniet van een heerlijk ontb(ei)tje in het centrum van ’s-Gravenzande.