Nieuwe zitbanken bij winkelcentrum In de Bogaard

Elke bank bestaat uit vier delen waaronder een lage bank, een bank met rugleuning en een bank met een opening voor de bomen.

Ondernemers positief
Armand van de Laar is zeer te spreken over de nieuwe zitelementen, “een aanwinst voor het winkelcentrum, door te kiezen voor deze kwaliteit zitbanken  ziet de openbare ruimte er direct een stuk beter uit”. Ook de ondernemers zijn positief en roemen het multifunctionele karakter van de zitelementen.

Gebiedsvisie winkelcentrum
De plaatsing van de bankjes door de gemeente vloeit voort uit de vorig jaar vastgestelde gebiedsvisie voor het winkelcentrum. In deze visie wordt gesproken over het verhogen van de kwaliteit  van de  openbare ruimte zodat deze uitnodigt om lang(er) in te verblijven. Met de plaatsing van de luxe banken wordt hieraan tegemoet gekomen. Na de zomervakantie worden in de openbare ruimte nog 56 mooi vormgegeven afvalbakken geplaatst.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.