Listen Up! van beatboxer Abdelhadi Baaddi in Dakota

Beatboxer, stemkunstenaar en super-ISHer Abdelhadi Baaddi komt met zijn nieuwste theatervoorstelling: Listen Up naar Theater Dakota! Een geweldige interactieve voorstelling door drie beatboxers waarbij het publiek het voor het zeggen heeft. Spannend en zinnenprikkelend! Ook zo benieuwd? Kom het zien op vrijdag 23 november (aanvang 20.15 uur).

Een kaartje voor de voorstelling kost €15 (Ooievaarspas €7,50), inclusief drankje. Bestellen kan via www.theaterdakota.nl of 070-3265509 of aan de kassa van Theater Dakota aan de Zuidlarenstraat 57.
Let op: voor deze voorstelling zijn er alleen maar staanplaatsen beschikbaar.

Listen Up
In deze unieke en verfrissende interactieve voorstelling wordt ál het geluid live geproduceerd door drie stemkunstenaars en zijn de keuzes van het publiek bepalend voor het verloop van de voorstelling. Versterkt door hightech 4D geluid, vormen vocale soundscapes, effecten en muzikale composities het decor van een uitdagende voorstelling vol vragen. Met Joost Maaskant a.k.a. Maask en Daniel Mandolini uit Berlijn, Europa’s beste beatboxer!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.