Haagse bewoners en ondernemers zetten de komende periode hun ideeën en energie in voor een nog mooier Den Haag. Dat is de rijke opbrengst van de Haagse Krach 1000. De HK1000 was een megaparticipatiebijeenkomst met veel bevlogen, betrokken bewoners en ondernemers.
Goede ideeën vlogen over en weer. Het eindresultaat: tientallen concrete ideeën over hoe we Den Haag nog mooier kunnen maken, zoals het fiets recycleplan en de HK1000 in de wijk. De HK1000 werd georganiseerd door Duurzaam Den Haag, het Haags Milieucentrum en een grote groep vrijwilligers. Zij geloven dat mensen de drijvende kracht zijn achter de duurzame ontwikkeling van de stad. Dat noemen zij Haagse Krach.
Op 27 november zullen de betrokkenen van de HK1000 voor het eerst bijeenkomen voor de follow-up en zal de organisatie Duurzaam Den Haag zich verder presenteren.