Al dertig jaar wordt in december en januari naast Vermolen’s snackcar aan de Loosduinsekade een extra oliebollenkraam geplaatst. Daarom is het niet verwonderlijk dat de klanten van heinde en verre komen om hier oliebollen, krentenbollen, appelbeignets en berliner bollen te kopen.
Afgelopen week werd Vermolen’s oliebollen en snackcar gebeld door redactie Hart van Nederland. “De vraag was of wij het recept van de oliebollen hebben aangepast in verband met de AD oliebollentest 2014. In deze test kwamen wij met een onvoldoende uit de bus. Maar het vreemde is dat onze oliebollen ook zijn getest door NBC (Nederlands Bakker Centrum). En van deze instelling kregen wij het cijfer 8. Daarom veranderen wij niets. Ons recept blijft hetzelfde. Het aantal klanten bij ons groeit nog steeds en uiteindelijk is hun mening -en smaak- de doorslaggevende factor!”
Vermolen’s oliebollen en snackcar staat aan de Loosduinsekade hoek Volendamlaan in Den Haag. De zaak is zeven dagen per week geopend. Tel. 070-3235951. Website www.vermolenssnackcar.nl. Gratis parkeergelegenehid voor de deur.