Club van 1000 brengt Varend Corso stabiliteit

Varend Corso Westland kent een aantal trouwe sponsors, die jaarlijks een bedrag van 1000 euro sponsoren. In 2016 waren dit Alfa Accountants & Adviseurs, Cool Company, Flynth Adviseurs & Accountants, VolBar, Verhulst Bouwmaterialen, Zonnehuisgroep Vlaardingen, Boele & Van Eesteren, VOF van der Hout & Zn. en Ludvig Svensson.

Met ingang van 2017 worden deze sponsors ondergebracht in de Club van 1000 van het Varend Corso Westland. Het eerste lid dat zich heeft aangemeld voor 2017 is MS Sales & Consultancy uit De Lier. Oprichter en eigenaar Marco Stolze is al jarenlang een enthousiaste promotor van het corso.

De Club van 1000 is een nieuwe naam voor een bestaande sponsorvorm, die de organisatie komend jaar drastisch uit hoopt te breiden. Omdat volgend jaar alweer de 20ste editie van het corso door de regio vaart, zal er nog meer ruchtbaarheid worden gegeven aan het zomerse spektakel. Het is daarom voor bedrijven die actief zijn in de regio, of in de tuinbouw in het algemeen, extra interessant om hun naam aan het corso te verbinden.
Bedrijven die zich aansluiten bij de Club van 1000 krijgen zowel online als offline aandacht via het corso. Bovendien worden zij ook vermeld op de Facebook- en Twitterpagina’s van het Varend Corso, op de website en in de corsokrant.

Het Varend Corso Westland vaart in 2017 dus voor de twintigste keer uit. De afgelopen jaren wisten steeds meer mensen de weg naar de kleurrijke en fleurige botenparade te vinden, deze zomer maar liefst 550.000!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.