HIJS HOKIJ blijft koploper

De ijshockeyers van Hijs Hokij hebben ook de derde wedstrijd in de BeNe Liga gewonnen en behouden hiermee de koppositie in groep B. Ahoud Devils werd op vrij eenvoudige wijze met 0-6 verslagen in Nijmegen. Bij Hijs Hokij ontbraken Marco Bommezijn en Luke Zwartbol. Helaas vielen in de derde periode Kai Rens en Ben Rurup nog uit met blessures.

Komende vrijdag speelt Hijs Hokij voor de beker thuis tegen de Amstel Tijgers uit Amsterdam. Aanvang op de Uithof is om 20.30 uur. Beide teams zijn reeds uitgeschakeld voor de halve finale van de beker. De wedstrijd staat in het teken van diverse acties voor de Movember Foundation. Tevens is er een reünie voor oud-spelers van beide teams.
Op zondagavond volgt dan de belangrijke wedstrijd voor de BeNe Liga uit in Geleen, een rechtstreekse concurrent in de strijd om de play-off plaatsen.

Foto ijshockeyfoto.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.