Klant van Sunday’s Rijswijk wint reis naar New York

Sigrid Rog uit Rijswijk heeft in een landelijke Sunday’s actie, een compleet verzorgde citytrip naar New York gewonnen voor twee personen.

Zij ontving op 3 november jl. een waardecheque voor deze reis uit handen van Tamara Timmermans, mede-eigenaresse van Sunday’s Rijswijk, Wassenaar en Den Haag Dierenselaan. De prijsuitreiking vond plaats in de zonnestudio in Rijswijk.

Sunday’s is een jonge franchiseketen van professionele zonnestudio’s met op dit moment 62 studio’s in heel Nederland. Opgericht in 2000, heeft Sunday’s een formule ontwikkeld die zich puur richt op verantwoord zonnen en ontspanning. In een gezond leven is zonlicht onmisbaar. Sunday’s is de enige landelijke zonnestudioketen die al haar zonnebanken heeft uitgerust met blue D-lite lampen die zorgen voor een optimale vitamine D aanmaak.

De winactie werd georganiseerd in het kader van de vitamine D najaarscampagne bij Sunday’s. Sunday’s gaf in samenwerking met TravelBird drie compleet verzorgde citytrips weg naar New York.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.