Nieuw in de wijk: Selina Boutique

Sinds begin november is winkelcentrum Leyweg een nieuwe aanwinst rijker. In het oude pand van Jamin is Selina Boutique geopend. “En in die paar weken die we open zijn, hebben we al heel veel klanten binnen gehad!”

Bij Selina Boutique kunnen de modebewuste klanten dagelijks terecht voor trendy heren- en damesmode (ook grote maten), winterjassen, uitgaansjurken, damestassen, portemonnees, sieraden en andere aanverwante accessoires. In de ruim ingerichte winkel is het assortiment overzichtelijk ingericht. Pashokjes zijn aanwezig. Elke twee weken wordt de voorraad aangevuld naar de laatste modetrends.
“Door onze verkoopervaring krijgen de klanten bij ons persoonlijk en professioneel advies. Vanaf 10 tot 75 euro slaagt u bij ons al voor de feestdagen!”
Daarom is een bezoekje aan Selina Boutique een ware aanrader!

Speciale Kerstactie
Van 14 tot en met 31 december houdt Selina Boutique een speciale Kerstactie. Tijdens die twee weken krijgt de klant bij aankoop van 40 euro een korting van 5 euro. “Ideaal voor de feestdagen!”

Openingstijden
Selina Boutique is gevestigd aan de Leyweg 1018b (tussen De Tuinen en Etos) in Den Haag. De openingstijden zijn op maandag van 12.00-17.00 uur, en op dinsdag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur. “Binnenkort komt ook de website en vindt u ons ook op Facebook.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.