Een Pasen op grote hoogte

De komende paasdagen biedt Den Haag tientallen activiteiten voor jong en oud. Van kunst en cultuur tot dineren, shoppen, flaneren en de driedaagse paasmarkt. Onderstaand enkele speciale tips om er een gezellig paasweekend van te maken.

Vanaf april kan men vanaf de 55 meter hoge Bungy Toren op de Pier met een snelheid van zestig tot tachtig kilometer per uur ruim 350 meter naar beneden ‘zippen’. De Zipline ‘Zip Holland’ -geopend van 11.00 tot 20.00 uur- is geschikt voor waaghalzen van alle leeftijden met een minimale lengte van één meter. Zippen kan alleen of met zijn tweeën naast elkaar.

Op de Scheveningse Pier staat ook Nederlands eerste reuzenrad boven zee. Skyview De Pier biedt een spectaculair uitzicht over het elf kilometer lange strand en de Haagse skyline. Het veertig meter hoge reuzenrad heeft 36 gesloten gondels voor maximaal zes personen met comfortabele zitjes en airco; de VIP-gondel heeft zelfs een glazen bodem. Een ritje duurt ongeveer twintig minuten.

Beklim onder leiding van een gids de 288 treden van de ‘Haagse Toren’ van de Grote Kerk. Eenmaal boven heb je een spectaculair 360° uitzicht over de binnenstad en de Haagse badplaatsen Scheveningen en Kijkduin. De zeskantige toren uit de vijftiende eeuw behoort tot de oudste gebouwen van Den Haag. De rondleidingen beginnen om 13.00 en 15.00 uur en duren zo’n anderhalf uur. Tickets kun je online reserveren via www.gadenhaag.nl.

Kijk op www.denhaag.com/nl/pasen voor een uitgebreid overzicht van alle Haagse paasactiviteiten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.