Ravensburger komt met nieuwe legpuzzel

Lezersactie: doe mee en maak kans!

De legpuzzelserie ‘Cities of the World’ van Ravensburger bestaat inmiddels uit verschillende wereldsteden, waaronder Rio de Janeiro, Parijs en Amsterdam. Nu is het de beurt aan Londen. Tekenaar Frans Le Roux heeft Piccadilly Circus, één van de meest bekendste pleinen van de hoofdstad, op geheel eigen wijze afgebeeld. De vrolijke tekening zorgt ervoor dat je er naar blijft kijken en… steeds weer doldwaze dingen ontdekt.

Op iedere afbeelding van legpuzzels van ‘Cities of the World’ kom je de Amerikaanse toeristen Bob en Nancy tegen. Maar als je de puzzel gaat maken, zie je dat ze iets anders meemaken dan op de doos is afgebeeld. Ravensburger kreeg hier al veel vragen over, maar tekenaar Frans Le Roux vindt het veel te leuk om in iedere puzzel een grapje te verwerken. In het maken van een Ravensburger puzzel gaan heel wat plezierige uurtjes zitten. Dat geldt overigens niet alleen voor de puzzelaar, maar ook voor tekenaar Frans Le Roux. Hij reisde af naar Londen om de tekening zo getrouw mogelijk te maken. Natuurlijk wel helemaal in geheel eigen stijl. Vrolijk, realistisch en vol met mensen en dieren die stuk voor stuk iets beleven.

Wat geeft het toch een lekker gevoel als het ene stukje naadloos in het andere past en de puzzel langzaam tot leven komt. Puzzels van Ravensburger zijn van hoge kwaliteit. Niet voor niets, want dit bedrijf uit het Zuid-Duitse stadje Ravensburg, maakt al puzzels sinds 1891. Deze schat aan ervaring heeft ervoor gezorgd dat alle puzzelstukjes een perfecte pasvorm hebben waarbij geen puzzelstukje gelijk is van vorm. De puzzels uit de serie ‘Cities of the World’ bestaan uit 1000 stukjes en zijn geschikt voor zowel beginnende als ervaren puzzelaars. Tip! Puzzelen wordt gemakkelijk én leuker als je vooraf de puzzelstukjes op kleur sorteert en begint met de randen.

De puzzel London uit de serie ‘Cities of the World’ van Ravensburger is zowel online als bij speelgoedwinkels en warenhuizen voor een prijs van circa 15,- verkrijgbaar. Voor informatie: zie www.ravensburger.nl

Lezersactie
Voor een lezersactie in deze krant worden vijf ‘Cities of the World’ puzzels van Ravenburger verloot. Meedoen en kans maken is eenvoudig. Vul onderstaande in en mail dit naar lezersactie@haagmedia.nl. De reacties moeten uiterlijk maandag 27 juni binnen zijn.

VUL IN EN MAIL

Vraag: Sinds welk jaar maakt Ravensburger puzzels?
Antwoord:
Naam:
Adres:
Woonplaats:
Tel.nummer:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.