Vorige week woensdag heeft Stichting Zuiderpark zijn nieuwe logo gelanceerd bij het Parkoers in het Zuiderpark. De prijsvraag voor het ontwerpen van het logo voor stichting Zuiderpark Den Haag is gewonnen door Yasmine Maraqa.
Yasmine is nog niet zo lang in Nederland, maar werd meteen aangetrokken tot het Zuiderpark en de mogelijkheden die het park biedt aan de omliggende wijken. De groene ruimtes, de fiets- en wandelpaden, het rosarium, het sportcomplex, de dieren en de cafés en restaurants in het park, hebben haar geholpen om sneller te integreren in haar omgeving en de stad te leren kennen. Zij vind er de echte Haagse warmte en echtheid!
Ze was verheugd dat er een prijsvraag voor het ontwerpen van een logo werd aangekondigd, omdat ze het zag als een uitdaging om haar liefde voor het park en de liefde voor haar werk als ontwerpster samen te voegen tot een nieuw logo en om de verscheidenheid het Zuiderpark visueel te maken. Een beeldmerk dat laat zien dat het Zuiderpark in Den Haag niet zomaar een park is
Uitleg logo
De kleuren van de bomen staan voor de vier jaargetijden; Groen is de lente, geel is de zomer, oranje de herfst en blauw is de winter. Groen en blauw aan de basis van het logo staan voor het gras en het water, elementen die overal in het park te vinden zijn. De cirkel om het logo staat voor de oneindigheid van mogelijkheden die het Zuiderpark het hele jaar door biedt en het feit dat het Zuiderpark een centraal punt is voor de wijken er om heen.
Het nieuwe logo van Stichting Zuiderpark is enthousiast ontvangen en is geïntrigeerd in de website www.zuiderparkdenhaag.com.