Toneelvereniging Pseudoniem zal de voorstelling De IJsprinses verzorgen. Dat gebeurt op zondagmiddag 10 maart in het Laaktheater in Den Haag. Deze voorstelling is geschikt voor alle moeders en vaders, oma’s en opa’s, maar vooral ook voor kinderen vanaf 4 jaar.
Prinses Anastasia is een hele lieve mooie prinses. Zij is de dochter van koning Casperdino. Zij leven met hun bedienden en volk heel gelukkig in Fantasialand. Op een dag komt prins Robin op visite. Hij vindt Anastasia zo mooi en lief dat hij meteen verliefd wordt. Hij is zoooo verliefd dat hij met haar wil trouwen!
Muriel, de heks, is zo jaloers op de prinses dat ze haar in een ijsprinses betovert, en de koning en zijn ministers in standbeelden en alle bedienden in rotsblokken. Daar zit Anastasia dan in haar ijskoude paleis, ze voelt helemaal niets meer want ze is ijs en ijskoud. Alles wat zij aanraakt verandert in ijs. Alles wat de prinses aanraakt bevriest. Overal hangen ijspegels. Ze eten alleen maar bevroren eten zoals ijsbergsla, ijstaart en drinken ijsthee. Nou dat gaat behoorlijk vervelen hoor, ’s morgens, ’s middags en ’s avonds. Tot op een dag Danielle het grotemensenkind uit Zoetermeer door barones Buskruit het paleis in wordt gesmokkeld. Dan begint de ellende… Verder spelen ook nog mee Adriaan de bediende, Theodora de kokkin, Tommie het koksmaatje, en Roodkapje, de Stiefmoeder en de Bloemenfee. Kom kijken hoe alles afloopt!
“Waarom kinderen deze voorstelling beslist moeten zien? Omdat de hedendaagse jeugd alles voorgekauwd krijgt via social media. Fantasie is zo belangrijk! Kortom komt het zien! Wij hopen jullie te verwelkomen op zondagmiddag 10 maart in Laaktheater Ferrandweg 47 in Den Haag. Aanvang 15.00 uur. Kosten 7 euro per persoon.”




