‘Theater van het Sentiment’ viert jubileum in Theater Dakota

Het KRO-NCRV radioprogramma ‘Theater van het Sentiment’ viert zijn 20-jarig jubileum met een avondvullend theaterprogramma. Te zien op donderdag 12 januari (aanvang 20.15 uur, try out) in Theater Dakota. Een groots feel good feest met een muzikale tijdreis door de jaren ’50, ’60, ’70 en een beetje ’80.

Het jubileumprogramma bestaat uit veel muziek van de live band, verhalen en filmpjes. Een groots feelgood-feest en een ‘trip down memory lane’. De presentatie is in handen van radiopresentator Marc Stakenburg en afwisselend Stefan Stasse of Jeanne Kooijmans. Zij nemen het publiek mee terug in de tijd met beeldfragmenten van grote en kleine gebeurtenissen, mode, trends, humor, televisie, et cetera. Lead-vocalist van de live band is de fantastische zanger David Dam, bekend van The Voice of Holland.

Op 6 januari 1997 werd KRO’s ‘Theater van het Sentiment’ voor het eerst uitgezonden op Radio 2. Elke avond stond er een dag uit de jaren vijfig, zestig, zeventig of tachtig centraal. Er was muziek uit die tijd, gesprekken met mensen die toen in het grote of kleine nieuws stonden, er werd een spel gespeeld, er waren berichten uit de kranten van die dag en mensen belden met hun herinneringen. In oktober 2007 won het de De Gouden RadioRing, voor het beste radioprogramma van Nederland.

Kaarten (prijs per kaart €19, met Ooievaarspas €9,50) kunnen besteld worden via www.theaterdakota.nl of 070- 3265509 of kassa@theaterdakota.nl of aan de kassa van Dakota aan de Zuidlarenstraat 57 in Den Haag.

Foto Sven Duijff

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.